Porodní asistentka – Pavla Uhrová

 

                                                                     Pár slov o mně:

 

 

Po studiu jsem se provdala a nastoupila do FN - Motol na gynekologicko porodnickou kliniku jako porodní asistentka. Zde jsem pracovala sedm let do narození mého prvního syna Davida. Práce v nemocnici mě velmi bavila.

 Když byly druhému synovi Danovi dva roky, začala jsem se plně věnovat práci soukromé porodní asistentky. Připravuji těhotenské kurzy, cvičení s těhotnými ve vodě i na suchu, vedu lekce aqua aerobiku, kojeneckého plavání, jezdím domů k nejmenším dětem ( 2-6 měsíčním) plavat vaničky, navštěvuji maminky po návratu z porodnice a provádím laktační poradenství.
 

 Poskytuji své služby nastávajícím rodičům, čerstvým maminkám, jejich dětem a rodinám.

Cílem mé práce je pokusit se zpříjemnit nastávajícím maminkám období těšení se na miminko a pomoci jim praktickou radou v období těhotenství, porodu a šestinedělí.

 

 Jako každý z nás je jedinečný, tak také každé těhotenství je jiné a neopakovatelné. Otěhotnění je významnou a radostnou událostí, která od základu změní život. Vznik nového života, jeho vývoj, je děj velmi složitý a náročný, že se podobá zázraku. Pro úspěšné  prožití těhotenství, porodu a pro úspěšný start vašeho dítěte do života, je dobrá nejen lékařská péče, ale hlavně dostatek informací a poučení vám – rodičům, a k tomu bych vám velmi ráda pomohla.

 

 

 

   ZPĚT: